Nasze zajęcia

Pole Dance

Pole dance to połączenie gimnastyki siłowni, tańca i kobiecości. Pozwala rozwinąć siłę fizyczną, odreagować codzienność i całkowicie wyłączyć głowę. Ciało kształtuje się zupełnie przy okazji a zajęcia mijają nawet nie wiesz kiedy 😛 Pole dance poprawia też koordynację ruchową, a z upływem czasu wpływa korzystnie na poczucie własnej wartości i samoakceptacji!

Niezależnie od wieku, płci czy figury, pole dance jest dostępny dla wszystkich, którzy chcą odkryć nową pasję. Zajęcia prowadzimy w małych grupach, które pozwalają poczuć się bezpiecznie i komfortowo.

Zapisz się i rozpocznij z nami niesamowitą pole dance-ową przygodę!

Pole Start

Chciałabyś zacząć swoją przygodę z Pole Dance? Jeśli tak, te zajęcia są dla Ciebie! Pole Start to idealna okazja dla początkujących, by mogli rozpoznać teren i sprawdzić, czy ten sport jest dla nich, więc jeśli masz jakieś wątpliwości – spróbuj, a nuż zarazimy Cię pasją do rurki!

Nasze instruktorki podchodzą indywidualnie do każdej kursantki, by każdą z nich otoczyć odpowiednią opieką i nauczyć jak najwięcej w sposób spersonalizowany i odpowiedni dla danej osoby. Nauczycie się tutaj wielu podstawowych figur, wzmocnicie ciało i przygotujecie się na dalszą przygodę z Pole Dance. Pole start będą świetnym wprowadzeniem do świata do góry nogami.

Open Pole

Zajęcia dla średniozaawansowanych i zaawansowanych – zróżnicowany poziom trudności umożliwia kursantkom zapoznanie się z bardziej wymagającymi figurami, które nie tylko można podpatrywać u tych, którzy Pole Dance ćwiczą dłużej, ale i samemu je wykonywać, w czym na pewno pomoże mocna asekuracja, jaką każdej kursantce zapewnią instruktorki, nasze profesjonalistki, znawczynie tematu i stare wyjadaczki, które znają się na tej dziedzinie jak mało kto i chętnie chciałyby przekazać swoje umiejętności dalej!

To tutaj poznacie największe pasjonatki Pole Dance, które dzielnie chodzą od dawna na treningi i skutecznie poszerzają swój zakres ruchów i wachlarz figur – jeśli czujesz się na siłach, możesz śmiało do nich dołączyć!

Exotic Pole Dance

Exotic to nic innego, jak szybka lekcja akceptacji – nie tylko dla innych, ale przede wszystkim dla siebie. Dziewczyny!

Wiemy, że macie kompleksy – my też je mamy, to żadna nowość… 😉 Ale mamy też swoje atuty i jednym z nich jest niewątpliwie umiejętność zwalczania tych kompleksów, pokażemy Wam, jak to robić! Chcemy udowodnić Wam, że ciała macie zaje… rewelacyjne! I że dużo mogą zdziałać, serio – jest w nich moc!

Od podstaw nauczymy Was, jak się ruszać, by wykorzystać ich potencjał. Skupimy się NIE na robieniu choreografii byle by była – skupimy się na wykonaniu, technice, układzie rąk, nóg, zgjęciach, wyprostach, wypięciach… ba! jeśli będziecie chciały, pokażemy Wam nawet jak włosy ułożyć, by wszystko wyglądało dokładnie tak, jak sobie wymarzycie, czyli zmysłowo i w 100% kobieco. 😉

Pole Teens

Gimnastyczno-akrobatyczne zajęcia dla nastolatek. Dołącz do najlepszych. Mamy pod swoimi skrzydłąmi finalistki Mam Talent, Mistrzynie Polski i Europy, medalistki Mistrzostw Świata.

Zajęcia prowadzą licencjonowani instruktorzy Pole Dance.

Pole Teens to zajęcia rekreacyjne, ale najlepsi awansują do grupy sportowych i startują w zawodach.

Pole Kids

Pole Kids to zajęcia w wersji dla najmłodszych – gimnastyka i aktywność na rurce statycznej i obrotowej zastąpią dziecku plac zabaw – to wspinaczka, karuzela i dobra zabawa w jednym! Nie bez przyczyny mówi się, że ruch to samo zdrowie, a tak ważnym jest przecież, by zadbać o prawidłowy rozwój naszych dzieci i zapewnić im odpowiednią dawkę ruchu. Pole Kids to zajęcia oryginalne, ciekawe i ogólnorozwojowe – idealne, by wzmocnić całe ciało. Nasze instruktorki to kobiety wesołe, energiczne i świetnie dogadujące się z dziećmi, więc nie musisz się martwić o swojego malucha, będzie w dobrych rękach! 🙂

Warto też dodać, że zajęcia dla dzieci i dorosłych odbywają się równocześnie, więc to świetna alternatywa, by budować więzi z dzieckiem, wymieniać się opowieściami i sukcesami z zajęć, a wreszcie – nie tracić czasu na dojazdy i bezsensowne czekanie na swoją pociechę.

Aerial Hoop

Marzyłaś kiedyś o tym, by móc latać? Aerial hoop daje taką możliwość! Wznieś się z nami na podwieszanych kołach, na których nauczymy Cię robić niesamowite rzeczy!

Obiecujemy, że to nic trudnego – ba! koło jest łatwiejsze od rurki. Łatwiej się go przytrzymać,można na nim nawet usiąść i odpocząć. Jeśli nie wierzysz nam na słowo, przyjdź i sprawdź sama. Chętnie zabierzemy Cię nową przygodę i zdradzimy tajniki koła cyrkowego. Tak, żebyś mogła spełnić swoje dziecięce marzenie o lataniu i odkryć nową, oryginalną pasję. 😉

To jak, lecisz z nami? No to hoop!

Aerial Joga

Aerial Joga czyli Jeśli ćwiczenia ciała i umysłu nie są Wam obce, jednak szukacie jakiegoś urozmaicenia dla jogi tradycyjnej (albo wyzwania!), możecie śmiało przyjść do nas i na zajęciach przetestować sobie hamak – a trzeba dodać, że odkąd zawisł w studio, robi prawdziwą furorę. 😀

Aerial Joga czyli akrobatyka powietrzna, relaks, wzmacnianie i rozciąganie w jednym! To zaróno ćwiczenia rozciągające, wzmacniające jak i niesamowite akrobacje w powietrzu, wykonywane na podwieszonym do sufitu hamaku (zrobionym z bardzo delikatnej dla skóry tkaniny!). W hamaku można się wygodnie ułożyć, zrelaksować, rozluźnić i poczuć lekkość ciała i umysłu! Dodatkowo podczas ćwiczeń kręgosłup oraz stawy nie są w żaden sposób obciążone.

Aerial joga w takiej wersji jest przede wszystkim bardzo widowiskowa i oryginalna, czyli idealna dla dzieci i dorosłych! Przy okazji świetnej zabawy poprawiony zostanie balans ciała, działanie błędnika (dostarczanie nowych bodźców jest niezastąpionym sposobem na rozwój), kręgosłup, staw będą rozciągnięte, a mięśnie wzmocnione!

Pole Sport

POLE SPORT – grupa sportowa, skierowana do osób znających podstawy akrobatyki i gimnastyki sportowej. Jeśli chcesz jeździć na zawody typu: Pole Dance/Pole Sport/Pole Art/Pole Show i osiągać sukcesy na arenie polskiej i międzynarodowej, ta grupa jest właśnie dla Ciebie!

Siła, determinacja, motywacja, odwaga, umiejętność podejmowania pięknej, sportowej rywalizacji – to tylko niektóre z cech, jakie kształcimy u naszych przyszłych mistrzyń podczas zajęć.

Zawodniczki pod czujnym okiem instruktorek przygotowują się do zawodów typu: Pole Dance, Pole Sport, Pole Art czy Pole Show, by osiągać sukcesy na arenie polskiej i międzynarodowej… Ale nie bądźmy gołosłowni… bo wśród nas już mamy sukcesy!

  • 2 krotny finał Mam Talent TVN
  • Zwycięstwo podczas “M1 Talent Show”
  • 10 x Mistrzostwo Polski – w tym 1 drużynowe

Akrobatyka

Zajęcia z akrobatyki mają na celu wzmocnienie, rozciągnięcie oraz poprawę sprawności ogólnej oraz wszystkich zdolności motorycznych. Celem każdych zajęć sportowych, poza kształtowaniem sprawności, jest praca nad własnym charakterem, tzn. współpraca w grupie, odwaga, rywalizacja, obowiązkowość, osiąganie wyznaczonych celów i dyscyplina.

Akrobatyka poza tym jest także świetną bazą do rozmaitych dziedzin sportowych, może być zatem pięknym początkiem długiej, pełnej wyzwań (a nawet sukcesów!) drogi, jaką rozpocząć można już w młodym wieku. 😀

Stretching

Ćwiczenia polegające na rozciąganiu mięśni, aby odpowiednio je uelastycznić i poprawić ukrwienie całego systemu motorycznego. Każdy, kto kiedykolwiek cokolwiek ćwiczył, wie bardzo dobrze, jak ważnym elementem każdej dziedziny sportowej – czy to uprawianej wyczynowo, czy rekreacyjnie – jest dobre przygotowanie mięśni do ćwiczeń, a także późniejsze ich rozluźnienie.

Nie trzeba też chyba wspominać, że nasze instruktorki są ekspertkami od rozciągania… 😀 Jeśli czujecie, że potrzebujecie nabrać wprawy w tych sprawach, możecie śmiało im zaufać, Wasze mięśnie szybko ulegną i poczujecie się wzmocnieni, rozciągnięci i nade wszystko gotowi do dalszych sportowych działań. 🙂

Pilates

Pilates to bezpieczne, stosunkowo statyczne ćwiczenia. Zadaniem zajęć pilates jest wzmocnienie mięśni, odciążenie kręgosłupa, poprawa postawy i uelastycznienie całego ciała. Ćwiczenia aktywizują skutecznie wszystkie grupy mięśniowe – ręce, barki, plecy, brzuch, nogi i pośladki, dzięki czemu te proste, wykonywane z dbałością o szczegóły i oddech, harmonijne ruchy wpływają na całe ciało.

Pilates jest właściwie dla każdego – w tym kobiet w ciąży, osób walczących z nadwagą, a zwłaszcza seniorów i osób potrzebujących rehabilitacji – regularne wykonywanie ćwiczeń znacząco przyśpiesza powrót do zdrowia po wszelkich wypadkach, urazach i innych zdrowotnych nieszczęściach. 🙂